Disclaimer

Pokud potřebujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se prohlášení o vyloučení odpovědnosti našich stránek, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese Kontakt

Zřeknutí se odpovědnosti pro financialtransaction.net

Všechny informace na této webové stránce – https://www.gencialishs.com – jsou zveřejněny v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. financialtransaction.net neposkytuje žádné záruky ohledně úplnosti, spolehlivosti a přesnosti těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na této webové stránce (financialtransaction.net), je výhradně na vaše vlastní riziko. financialtransaction.net nenese odpovědnost za žádné ztráty a/nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Z naší webové stránky můžete navštívit jiné webové stránky pomocí hypertextových odkazů na takové externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah na těchto stránkách. Vlastníci stránek a obsah se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který se mohl „pokazit“.

Uvědomte si také, že když opustíte naše webové stránky, jiné stránky mohou mít jiné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Než začnete podnikat nebo nahrajete jakékoli informace, nezapomeňte si přečíst Zásady ochrany osobních údajů těchto stránek a také jejich "Podmínky služby".

Souhlas

Používáním našeho webu souhlasíte s naším vyloučením odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.

Aktualizace

Pokud tento dokument aktualizujeme, doplníme nebo provedeme jakékoli změny, budou tyto změny viditelně zveřejněny zde.

No Comment
Add Comment
comment url